Kombi

KURUMSAL

Kombi Montajı

Kombi Montajı

Tüm marka ve model kombilerinizin garantili montajını yaptırabilirsiniz..
Yeni bir kombi aldığınızda üretici firmanın ve gaz dağıtım şirketinin teknik şartnamelerine uygun olarak Kombi Montajı yapılması gereklidir. Bu sizin güvenliğiniz ve kombinizin doğru çalışması için önemli bir husus olup, firmamız bu husustaki tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir. 
Kombi montajı nasıl yapılır?
Kombi montajı, usta personelimiz tarafından şu şekilde yapılır…
– Kombinin asılması uygun görülen yere askı bağlantıları sağlam bir şekilde montaj edilerek kombi takma işlemi yapılır.
– Kombi ile verilen hermetik baca çıkışı için yer açılır.
– Kombinin bacası teknik şartnameye uygun bir şekilde montaj edilir.
– Kombi tesisatı yapıldıktan sonra, tesisat gidis dönüş bağlantıları herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için kontrol edilir.
– Kombinin tesisat bağlantıları yapıldıktan sonra, radyatörlere su verilerek kombi kullanılır hale getirilir.
– Kombinin gaz bağlantısı yapılarak doğalgaz kaçağına karşı kontrol sağlanır.
NOT
♦ 200 TL kombi montaj ücreti; kombinin montaj yapılacak yeri hazırsa (tesisat bağlantı yeri, gaz bağlantı yeri) geçerlidir.
♦ Kombi montajında ekstradan, kalorifer, su, doğalgaz tesisatı vs. gibi tesisat işleri yapılması gerekiyorsa ayrıca ücretlendirilir.
♦ Kombi montajı sırasında extra gerekecek malzeme varsa (İlave ek baca, Kombi dolabı vs. gibi) ayrıca ücretlendirilir.
♦ Yoğuşmalı Kombilerde yoğuşma gideri olmalıdır. Yoğuşma gideri yoksa ilave ücret karşılığında imkan varsa yapılır.
♦ Kombi montajında bacanın çıkacağı yer perde beton ise karot ile açılmalıdır.Konu hakkında firmamız ile görüşünüz.
♦ Kombinin elektrik bağlantısı kombi markanızın servisi tarafından gerçekleştirilir.
♦ Kombi montajı hizmetimiz ve kombi montaj fiyatı Kocaeli için geçerlidir.
♦ Kombi sökme takma işlemlerinde, eski kombiyi yerinden sökme ücreti ilave 50 TL’dir

Kombiler kış aylarında ısınmak için vazgeçilmez ev aletlerinden birisidir. Eskiden evlerde ya da işyeri, okul gibi yerlerde ısınmak için sobalar kullanılmaktaydı, teknolojinin gelişmesi ve insan hayatının kolaylaşması ile birlikte kombi sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Kombiler sobalara göre daha doğacı, çevre kirliliği açısından daha az zararlıdırlar. Sobalardan eskiden havaya yayılan soba atıkları nedeniyle hava kirliliği oluşmaktaydı, kömür doğalgaza oranla daha fazla havayı kirletmekteydi şuan fazla soba kullanımı olmamasına rağmen seyrek olarak da bazı kesimlerde soba kullanımına rastlanmaktadır. Genellikle büyükşehirlerde kombi sistemleri yaygın olduğu için doğalgaz yakıtı kullanılmakta. Doğaya ve insanlara daha az zararı olan doğalgaz sistemi ile çalışan kombilerimizi siz değerli müşterilerimizin evlerine güvenli bir şekilde montaj işlemleri yapmaktayız.

Kombi Montajında Yer Seçimi
kocaeli-kombi-montajiKombilerin montaj işlemleri genellikle ve çoğunlukla evlerde mutfak bölümüne yapılmaktadır. Mutfak kombi için uygun bir yer olarak görülmüştür. Uzman ekibimiz tarafından sizlerin de istekleri doğrultusunda her yere montaj işlemimiz bulunmaktadır. Kombi montajı için uygun yer ayarlanır daha sonra montaj işlemleri titiz ve temiz bir biçimde yapılır. Kombi montaj işlemi yapılırken duvarlarınıza ya da odalarınıza herhangi bir zarar vermeyiz.

Kombi montajlama işlemleri yapılırken kombi gaz çıkışı için bütün önlemler alınmaktadır, sizin ve ailenizin güvenliği için sağlıklı bir şekilde tesisat işlemi yapmaktayız müşterilerimizin can sağlığı bizim için her şeyden önemlidir bu nedenden dolayı sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız, kullandığımız malzemeler hiçbir şekilde kötü gazı içeriye sızdırmaz ve kolay bir şekilde kombi bacası yardımıyla dışarıya atılmasını sağlar. Kombi montaj işlemleri sırasında kullandığımız malzemeler ek ücrete tabi tutulmaktadır. Kombi montaj işlemleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve sabitleme işlemleri küçük çocukların da güvenlikleri gözetilerek önlemler alınmaktadır. Ve kombi ayarlarını sizin de rahatlıkla yapabileceğiniz ulaşabileceğiniz şekilde ayarlanmaktadır. Kombi montaj işlemleri için bizimle itibara geçmeniz yeterli olacaktır.

| Okuma : 4

Geri Dön
Yalova Kombi ve Petek Bakımı